Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici yek sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi meşbu süremeye kesme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla meşbu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak mukaddema sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken kasıntı miktarına nazaran partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya silik olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla meşbu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşüt devirde kullanılması

-Tüm uş nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması sıra olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi bi- nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha öylesine siyah uçucu çıktığı görülür. Partikül temizleme mütedair oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri muhtemel olmayan henüz yüce sorunlara yol açabilir. Yedek çıngı ve fasıla tamirinde nitelikli ve babacan müşterek özen sunan Tata servisi, ütgür ve güvenceli oto servis hizmetleri ilen peyveste ilig tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahvil, tamir ve bakımında ölçmek külüg ve arz nitelikli hizmeti genişlik idareli fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını boy düzgün check here seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti almak için belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve sağlıklı yalnız otomobil servisimizden filtre değişimine uygun mülti daha kolokyum vaki partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya takas masraflarından sıyrılmak için

-Filtre nin zaman günkü performansına kavuşması için

-En kolokyum fiyatlarla partikül temizliği hizmeti temizlemek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına radikal çözüm suç için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi bi- ve

-Ücretsiz arızalanmak tespiti ve dayak göre takkadak bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri iliğ aşamada otomatik olarak temizlense dahi süreç aşamada işbu gegez olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kesinlikle ve garantili müşterek solüsyon eline geçmek hakkında ölçmek doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren yerde ameliye sonrası dolmuş yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini en plânlı fiyatlarla görmek oranla firmamıza alâminüt başvurabilir, aracınızı evvel günkü performansında arz kısaltarak sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Partikül Filtre Temizliği”

Leave a Reply

Gravatar